Dom nie do poznania (234)

Dom nie do poznania (234)

(Extreme Makeover: Home Edition 8: Prewitt-Brewer Family)

reality show USA 2010-2011   od 7 lat
W skrócie:Po śmierci rodziców siostrami Ashley, Taylor i Gina zaopiekowała się trenerka Carrie Prewitt. Kobieta chce zapewnić im jak najlepsze warunki. Niestety jej dom ucierpiał podczas huraganu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych wyzwaniach Ty'a wspierają projektanci Paul DiMeo, Michael Moloney i nowa w ich zespole - Jillian Harris.

Ashley Brewer i jej siostry: Taylor i Gina, po stracie rodziców, którzy zmarli w wyniku przedawkowania narkotyków, zostały same. Często chodziły głodne i zaniedbane. Nad ich losem zlitowała się Carrie Prewitt, trenerka szkolnej drużyny siatkarskiej w Sunshine State i zgodziła się je adoptować. Kobieta chciałaby zapewnić im jak najlepsze warunki, ale nie ma pieniędzy na remont domu, który poważnie ucierpiał podczas niedawnego huraganu. Z pomocą przychodzi jej Ty Pennington. Razem z zaprzyjaźnionymi projektantami i setką wolontariuszy przystępuje on do budowy nowego domu dla Carrie i jej adoptowanych córek. Gościem specjalnym tego odcinka jest Misty May-Treanor, mistrzyni olimpijska w siatkówce plażowej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także