Dom nie do poznania (110)

Dom nie do poznania (110)

(Extreme Makeover: Home Edition 4: The Westbrook Family)

reality show USA 2007   od 7 lat
W skrócie:Ekipa Tya Penningtona zmierza do Oklahomy. Ojciec rodziny Westbrooków wstąpił do armii i półtora roku temu został ranny w Iraku. Jest bohaterem, ale już nie odzyskał sprawności fizycznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli oraz wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady.

Tym razem drużyna projektantów pod wodzą Tya Penningtona zmierza do Oklahomy. Ich pomocy oczekują Westbrookowie. Przed dekadą ojciec rodziny wstąpił do armii i półtora roku temu został poważnie ranny w Iraku. Do kraju wrócił jako bohater, ale już nie odzyskał sprawności fizycznej. Niestety pech dał o sobie znać ponownie. Mieli wypadek samochodowy, w którym ucierpiała ich cała rodzina, ale najbardziej najmłodszy syn, który odtąd również jest sparaliżowany. Dwie osoby poruszają się wyłącznie na wózkach inwalidzkich. Dom Westbrooków wymaga zmian architektonicznych, na które ich nie stać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także