Dom na miarę (1/6)

Dom na miarę (1/6)

(Elbow Room 4)

serial dokumentalny USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Kim i Greg kupili dom, gdy mieli jedno dziecko. Po pewnym czasie jednak urodziły im się bliźniaczki. Rodzina zamieni piwnicę w rodzinny pokój, gdzie znajdzie się miejsce na biuro oraz kąt zabaw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Odpowiednia aranżacja wnętrz i odrobina własnej przestrzeni to podstawowe czynniki do tego, aby czuć się komfortowo w swoim domu. Ciasne pokoje, a przede wszystkim nadmiar przedmiotów, których nie mamy gdzie przechowywać, nie ułatwiają tego zadania. Projektant Chip Wade i jego ekipa remontowa znają mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań - odnajdywanie dodatkowego miejsca w domu to ich specjalność. W każdym odcinku bohaterami będzie inna rodzina. Widzowie przekonają się, że bez względu na metraż można pomieścić się we własnym domu, jakby był zbudowany na miarę.

W tym odcinku

Kim i Greg kupili dom, gdy mieli jedno dziecko. Po pewnym czasie jednak urodziły im się też bliźniaczki. Przyszły one na świat zbyt przedwcześnie, co przysporzyło im wielu zmartwień. Wszystko dobrze się skończyło i po kilkunastu miesiącach są w komplecie w domu. Z pomocą Chipa Wade'a rozpoczną nowy etap w ich życiu. Niewykończoną do tej pory piwnicę przemienią w rodzinny pokój, gdzie znajdzie się miejsce na biuro oraz kąt zabaw.