Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Powrót do życia - część 1 (131)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Powrót do życia - część 1 (131)

7.8/10

(Der Bergdoktor: Zurück ins Leben - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2017   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Martin próbuje zdiagnozować przypadłość Katji Weiss, samotnej matki. Od pewnego czasu męczą ją bóle głowy i drętwieją kończyny. Sebastian jest zaniepokojony jej stanem i wysyła ją do lekarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Martin próbuje zdiagnozować przypadłość Katji Weiss, samotnej matki. Od pewnego czasu męczą ją bóle głowy i drętwieją kończyny. Sebastian Lechner jest zaniepokojony jej stanem i wysyła ją do lekarza. Mężczyzna był znakomitym specjalistą w dziedzinie neurologii, lecz od kilku lat nie może pracować zawodowo z powodu choroby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także