Doktor Who (3)

Doktor Who (3)

(Doctor Who: The Unquiet Dead)

serial SF Kanada/Wielka Brytania 2005   od 7 lat
Występują:David Tennant, Billie Piper, Camille Coduri
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Rose i Doktor jadą do Walii. Jest rok 1869. Spotykają się tam z Charlesem Dickensem, któremu zamierzają pomóc w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rose Tyler wiedzie spokojne życie, pracując w sklepie w Londynie. Pewnego dnia wszystko się zmienia - manekiny w sklepie ożywają i próbują ją zabić. Niespodziewanie ratuje ją człowiek, który przedstawia się jako Doktor. Nieoczekiwanie Rose trafia w sam środek walki Doktora z obcymi, którzy chcą zdobyć Ziemię i zniszczyć ludzkość. Okazuje się, że Doktor również jest obcym, ostatnim przedstawicielem swojej rasy, podróżującym w czasie i przestrzeni, by walczyć ze złem. Tak zaczyna się niesamowita przygoda Rose, która wraz z Doktorem odwiedzi różne miejsca i różne epoki, aby ratować ludzkość przed zagładą i stawiać czoła różnym wrogom - robotom, obcym i ludziom. Rose dowie się również, że nie można bezkarnie zmieniać biegu wydarzeń - przy próbie ingerencji w los jej ojca przyciągnie uwagę Żniwiarzy.

W tym odcinku

Rose i Doktor mają udać się do Neapolu z 1860 roku. Ostatecznie jednak trafiają do walijskiego Cardiff w roku 1869. Spotykają się tam z Charlesem Dickensem, któremu zamierzają pomóc w śledztwie. W mieście bowiem pojawiają się umarli, którzy powstali z grobów. Doktor i Rose uczestniczą w badaniu lokalnego przedsiębiorcy pogrzebowego, Sneeda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także