Doktor G - lekarz sądowy: Szlakiem zagłady

Doktor G - lekarz sądowy: Szlakiem zagłady

(Dr. G: Medical Examiner 2: Paths of Destruction)

serial dokumentalny USA 2005-2006
W skrócie:Weteran z Wietnamu usiłuje popełnić samobójstwo.Trafia do szpitala, ale 3. dni później umiera. Zapewne świadomie przedawkował leki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Seria spotkań z doktor Garavaglią, wybitną lekarką sądową z hrabstwa Bexar na Florydzie. W każdym odcinku pani patolog usiłuje dociec prawdziwych przyczyn nagłych i tajemniczych zgonów. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i intuicję, odkrywa fakty, które odsłaniają często okrutną prawdę o okolicznościach tragicznych wydarzeń. Poznajemy m.in.: przyczyny śmierci 32-letniej kobiety, która zmarła nagle na tajemniczą dolegliwość podczas wakacji w Orlando oraz przebieg wypadku, który doprowadził 76-letniego mężczyznę do utraty przytomności i do zgonu dwa tygodnie później w szpitalu. Przyglądamy się z bliska codziennej pracy doktor G przekonując się, czy rzeczywiście potrafi ona rozwiązać każdą medyczną tajemnicę.

W tym odcinku

Weteran wojny w Wietnamie usiłuje popełnić samobójstwo, w wyniku czego trafia do szpitala. Trzy dni później umiera. Lekarze sądzą, że mógł naumyślnie przedawkować leki.

Zobacz także