Dlaczego ja? (910)

Dlaczego ja? (910)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Mariusz i Ewelina są małżeństwem od 16 lat. Mają dwoje dzieci: Olka i Helenę. Para żyje w harmonii, a pociechy nie sprawiają problemów. Niespodziewanie na mężczyznę padają poważne oskarżenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 13 grudnia
za 5 dni
14:45 Polsat (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Mariusz i Ewelina Wolnowiczowie są małżeństwem od 16 lat. Mają dwoje dzieci: Olka i Helenę. Mężczyzna jest nauczycielem, a jego żona zajmuje się domem. Niespodziewanie 16-letnia uczennica, Patrycja, wyznaje, że Mariusz miał z nią romans. Dziewczyna twierdzi, że gdy zakończyła związek, nauczyciel chciał, by nadal z nim sypiała. Nastolatka zgłasza sprawę na policję. Wolnowicz zostaje tymczasowo zawieszony w pracy. Ewelina coraz bardziej wątpi w niewinność męża i wyrzuca go z domu. Poza tym dowiaduje się, że Patrycja jest w ciąży, najprawdopodobniej z nauczycielem. Mariusz trafia do aresztu śledczego za zastosowanie przemocy - spoliczkował swoją uczennicę, Lenę, co zinterpretowano jako usiłowanie wywarcia wpływu na świadka. Wkrótce wychodzi na jaw, że ciąża Patrycji to kłamstwo.

Zobacz także