Dlaczego ja? (907)

Dlaczego ja? (907)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Miliony Polaków zmagają się z przeciwnościami losu i szukają odpowiedzi na pytanie z tytułu serialu. Każdy odcinek to inna opowieść o bohaterach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 10 dni
11:00 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

44-letnia Natalia Grabowska pracuje jako sekretarka. Kobieta mieszka ze swoim młodszym synem, Adamem (15 l.). Dwa lata temu jego starszy brat, Karol (20 l.), trafił do więzienia. Chłopak razem z kolegami napadł na stację benzynową, grożąc jej właścicielowi bronią. Wskutek stresu spowodowanego atakiem, mężczyzna dostał zawału serca, który udało mu się przeżyć. Karol za swoje poprzednie przewinienia trafił do więzienia. Niekarani wcześniej jego wspólnicy: Piotr (19 l.), Robert (19 l.) i Leon (20 l.) dostali kary w zawieszeniu. Po dwóch latach odsiadki, chłopak wychodzi na wolność (zwolnienie warunkowe). Zamierza wprowadzić się do matki, jednak Natalia nie chce przyjąć go pod swój dach. Obawia się, że syn znowu naruszy prawo i pociągnie za sobą młodszego brata. Wkrótce jej obawy potwierdzają się. Mimo zakazu matki, Adam spotyka się z Karolem i jego kolegami.

Zobacz także