Dlaczego ja? (862)

Dlaczego ja? (862)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Poważnie chory 60-letni Karol oznajmia swojej opiekunce Oldze, że jest jej ojcem. Matka kobiety stanowczo temu zaprzecza. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Poważnie chory 60-letni Karol Jakimiak obwieszcza swojej opiekunce, Oldze Kucharskiej, że jest jej ojcem. Matka 36-latki stanowczo zaprzecza takim rewelacjom, jednak mężczyzna zna wyjątkowo dużo szczegółów z życia swojej rzekomej córki. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana. Przyciśnięta do muru Lidia w końcu to potwierdza. Wkrótce żona podopiecznego Olgi zwalnia ją z pracy. Interweniuje nawet policja. Kucharska decyduje się przeprowadzić test DNA.

Zobacz także