Dlaczego ja? (857)

Dlaczego ja? (857)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Grzegorz Malec od 10 lat jest szczęśliwym mężem Wiktorii. Matka mężczyzny, która nigdy nie przepadała za synową, traci do niej cierpliwość. Twierdzi, że kobieta jest z nim tylko dla jego majątku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Właściciel firmy internetowej Grzegorz Malec od 10 lat jest szczęśliwym mężem Wiktorii. Matka mężczyzny, która nigdy nie przepadała za synową, po pewnym incydencie traci do niej resztki cierpliwości. Twierdzi, że kobieta jest z nim tylko dla jego majątku. Wkrótce Grzegorzem zaczyna interesować się policja - wychodzi na jaw, że oszukał on wiele osób. Wiktoria grozi, ze jeśli mąż przestanie przynosić do domu pieniądze, zostawi go. Teściowa Anita wynajmuje detektywów, by dowiedzieli się, na co wydaje gotówkę.

Zobacz także