Dlaczego ja? (599)

Dlaczego ja? (599)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Janusz zatrudnia jako opiekunkę swojej 9-miesięcznej córki Karolinę, która dotąd pomagała mu w firmie. Pewnego dnia dostaje wiadomość z żądaniem okupu - niania i dziecko zostały porwane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Janusz Polakowski i jego żona Marlena mają 9-miesięczną córeczkę Hanię. Kobieta chciałaby wrócić do pracy, więc prosi męża, by znalazł opiekunkę. Janusz zatrudnia jako nianię Karolinę Baran, która dotąd pomagała mu w firmie. Pewnego dnia po powrocie do domu zastaje nieprzytomną żonę. Natomiast po Karolinie i córce nie ma ani śladu. Dostaje wiadomość z żądaniem okupu - niania i jej podopieczna zostały uprowadzone. Wkrótce jednak wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Okazuje się, że Janusz był adoptowany, a Karolina jest jego biologiczną siostrą. Policja zaczyna podejrzewać, że opiekunka z zemsty sfingowała porwanie Hani.

Zobacz także