Dlaczego ja? (448)

Dlaczego ja? (448)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Marcin znajduje pracę, która wiąże się z częstymi wyjazdami. Pewnego dnia mężczyzna ulega wypadkowi i musi spędzić z bliskimi sześć tygodni. Zauważa, że jego rodzina bardzo się zmieniła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Bezrobotny od dłuższego czasu Marcin znajduje zatrudnienie. Mąż Doroty i ojciec dwojga nastolatków: Aleksandra i Patrycji, zostaje przedstawicielem handlowym. Jego praca wiąże się z częstymi wyjazdami. Mężczyzna bywa w domu niemal wyłącznie w weekendy. Pewnego dnia ulega wypadkowi i musi spędzić z bliskimi sześć tygodni. Zauważa, że jego rodzina zmieniła się i zaczęła go unikać. Córka opuściła się w nauce, a syn pije. Marcin podejrzewa też, że Dorota ma romans z jego bratem Tomaszem. Gdy zirytowany, pyta żonę, dlaczego zaniedbuje rodzinę, ta ucieka. Marcin rusza na jej poszukiwanie, a przy okazji odkrywa prawdę o bliskich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także