Dlaczego ja? (439)

Dlaczego ja? (439)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Pewnego dnia w domu Olgi Niewczas (21 l.) zjawia się jej starsza siostra, Helena. Okazuje się, że nie ma gdzie się podziać. Wkrótce Helena zaczyna żyć na koszt Olgi i jej partnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Pewnego dnia domu Olgi Niewczas (21 l.) zjawia się jej starsza siostra, Helena. Okazuje się, że dziewczyna rzuciła szkołę pielęgniarską i nie ma się gdzie podziać. Ma nadzieję, że Olga i jej partner, Miron pozwolą jej ze sobą zamieszkać. Początkowo para, która planuje założenie rodziny, akceptuje obecność nowej lokatorki. Niestety Helena zaczyna żyć na ich koszt. Po pewnym czasie Olga dowiaduje się, że jej siostrę wyrzucono ze szkoły za coś poważnego. Zaczyna się niepokoić.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także