Dla Sary (2)

Dla Sary (2)

(Pour Sarah)

serial obyczajowy Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Marianne Fortier, Félix-Antoine Duval, Sylvain Marcel, Hélene Florent
W skrócie:Podczas gdy Céderic mimo licznych obrażeń odzyskuje przytomność, Sarah pozostaje w stanie krytycznym. Rozpoczyna się śledztwo. Policja próbuje ustalić przebieg zdarzeń tragicznej nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po imprezie 17-letnia Sarah (Marianne Fortier) i jej przyjaciel z dzieciństwa Cédric (Félix-Antoine Duval), który świętował swoją osiemnastkę, odjeżdżają sportowym samochodem i ulegają poważnemu wypadkowi. Jego okoliczności są bardzo niejasne. Ta noc całkowicie odmienia życie ciężko rannych nastolatków i ich rodziców. Jest to początek medycznej, prawnej i emocjonalnej wojny, która poróżnia obie rodziny - wcześniej bliskich przyjaciół, teraz wrogów. Tragedia zmusza wszystkich do ciężkiej walki o to, żeby przetrwać i poznać prawdę na temat feralnej nocy.

W tym odcinku

Podczas gdy Céderic mimo licznych obrażeń odzyskuje przytomność, Sarah pozostaje w stanie krytycznym. Rozpoczyna się śledztwo. Policja próbuje ustalić przebieg zdarzeń tragicznej nocy. Znalezione w internecie nagranie wideo przedstawia dziewczynę jako tę, która wzięła samochód. Nie ma jednak pewności, że to ona siedziała za kierownicą podczas wypadku. Tymczasem jej przyjaciel niczego nie pamięta - ani momentu wypadku, ani wieczoru go poprzedzającego. Lekarka mówi rodzicom Sarah, że istnieje ryzyko, iż jej stan się nie zmieni. Prosi, by zastanowili się nad sposobem opieki nad niepełnosprawną córką. Zbulwersowani Judith i Luc nie mogą zgodzić się z tą decyzją. Manu stara się załagodzić gniew ojczyma. Gégé czuje się nieswojo, odpowiadając na pytania policji. Obawia się też, co powie jego pasierbica. Wydaje się, że może mieć coś do ukrycia.

Występują (pokaż wszystkich)