Dexter 2 (6/12)

Dexter 2 (6/12)

8.2/10

(Dexter: Dex, Lies & Videotape)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Nick Gomez
W skrócie:Dexter odkrywa, że w mieście pojawił się naśladowca i tak samo jak Morgan wymierza sprawiedliwość przestępcom. W dodatku inspiruje się dokonaniami Rzeźnika z Zatoki, co potęguje jego złość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Dexter jest zły, kiedy odkrywa, że w mieście pojawił się naśladowca - tak samo jak Morgan wymierza sprawiedliwość przestępcom. W dodatku inspiruje się dokonaniami Rzeźnika z Zatoki, co jeszcze bardziej potęguje wściekłość pracownika policji z Miami. Kiedy próbuje on powstrzymać oszusta, wpada w ramiona Lili. Zdaje sobie sprawę, że gdy Rita odkryje prawdę, będzie to oznaczało jedno - koniec ich związku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)