Dexter 2 (5/12)

Dexter 2 (5/12)

8.2/10

(Dexter: The Dark Defender)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Keith Gordon
W skrócie:Dexter odkrywa, że morderca jego matki wciąż żyje. Lila proponuje mu spotkanie z zabójcą, które okazuje się dla niego ciężką próbą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Dexter odkrywa, że mężczyzna, który zabił jego matkę, nadal żyje. Kiedy dzieli się tą wiadomością z Lilą, ta proponuje, by Morgan doprowadził do konfrontacji ze zbrodniarzem. Dzięki temu poczyni pierwszy krok do zerwania z nałogiem. Kobieta postanawia mu towarzyszyć w charakterze opiekuna. Kiedy jednak Dexter odnajduje mordercę, budzi się w nim pragnienie zabijania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)