Dexter 2 (4/12)

Dexter 2 (4/12)

8.2/10

(Dexter: See-Through)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Nick Gomez
W skrócie:Dexter próbuje wprowadzić w błąd agentów FBI. Rita niepokoi się faktem, że poręczycielką Dextera na terapii odwykowej jest piękna kobieta imieniem Lila.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Aby uspokoić swoją dziewczynę, Dexter zaczyna chodzić na spotkania Anonimowych Narkomanów. Gdy jego opiekunką zostaje piękna kobieta, Rita nie jest jednak zachwycona. Sytuacja w ich związku jeszcze bardziej się komplikuje, gdy Ritę odwiedza jej matka, która zachowuje się nieco dziwacznie. Tymczasem Morgan ma poważniejszy problem. Musi pozbyć się współpracującego z policją agenta Lundy'ego, który wpadł na jego trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)