Dexter 2 (3/12)

Dexter 2 (3/12)

8.2/10

(Dexter: An Inconvenient Lie)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Tony Goldwyn
W skrócie:Dexter tropi kolejnego mordercę, który jest sprzedawcą używanych samochodów. W przeciwieństwie do Morgana potrafi przekonująco kłamać. Rita myśli, że Dexter jest uzależniony od narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Dexter tropi kolejnego nikczemnego mordercę, który jest sprzedawcą używanych samochodów. Zabójca, w przeciwieństwie do Morgana, potrafi przekonująco kłamać i manipulować ludźmi. Rita pyta Dextera, co robił w nocy. Myśli, że jej chłopak jest uzależniony od narkotyków i stawia mu ultimatum. Odejdzie od niego, jeśli nie podda się on leczeniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)