Detektyw Monk (9)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 9

(Monk: Mr. Monk Is Up All Night)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Adriana wyprowadza z równowagi dziwne spotkanie. W nocy detektyw zauważa przez okno, jak przestępcy strzelają do policjanta. Wezwany patrol nie znajduje jednak na miejscu śladów zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Na ulicy Adrian natyka się na kobietę, która wydaje się mu dziwnie znajoma. Chce z nią porozmawiać, ale traci ją z oczu. Nie może zapomnieć o tym spotkaniu, przez co zaczyna cierpieć na bezsenność. W nocy przez okno widzi, jak diler narkotyków i jego towarzysz strzelają do policjanta. Monk zgłasza zajście Stottlemeyerowi, ale gdy patrol przybywa na miejsce, nie ma ani ciała, ani śladów krwi. Kapitan jest przekonany, że detektyw jest przemęczony. Sugeruje mu, aby poszedł do baru na drinka, a potem spróbował się przespać. Adrian korzysta z jego rady. Dzięki napotkanemu w lokalu oszustowi wpada na trop nieznajomej, której wizja nie daje mu spokoju. Okazuje się także, że zbrodnia, której był świadkiem, to starannie zaplanowane oszustwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także