Detektyw Monk (5)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 5

(Monk: Mr. Monk and the Birds and the Bees)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Michael W. Watkins
W skrócie:Adrian zajmuje się sprawą zabójstwa włamywacza i właścicielki domu. Podejrzanym jest mąż ofiary. Twierdzi, że złodziej zastrzelił mu żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Adrian zajmuje się sprawą podwójnego zabójstwa - włamywacza Deweya Jordana oraz zastrzelonej właścicielki obrabowanego mieszkania. Podejrzany jest Rob Sherman, mąż kobiety. Upiera się on jednak, że zabił tylko napastnika, działając w obronie własnej, a za śmierć żony odpowiada złodziej. Przedstawiona przez mężczyznę wersja wydarzeń w świetle znalezionych na miejscu zbrodni dowodów nie jest przekonująca. Trop prowadzi detektywa do parku rozrywki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także