Detektyw Monk (1)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 1

(Monk: Mr. Monk and His Biggest Fan)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:John znajduje zwłoki żony, zagryzionej przez jakieś małe zwierzę. Uważa, że sprawcą jest pies Marci, fanki Monka, ale on od 3 dni nie żyje. Marci chce, by Monk zajął się sprawą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Największa fanka Monka, Marci Maven, pracuje w domu nad jego stroną internetową. W tym samym czasie po drugiej stronie ulicy John Ringel po powrocie z pracy znajduje zwłoki żony, zagryzionej przez małe zwierzę. Mężczyzna uważa, że sprawcą jest Otto - pies Marci. Przesłuchiwana przez policję dziewczyna pokazuje im jednak grób swojego pupila, którego pochowała przed trzema dniami. Wielbicielka Adriana chce, by to on zajął się rozwiązaniem zagadki. Sama zastępuje przez pewien czas Natalie, pełniąc obowiązki jego asystentki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także