DISCOPOLAND (6)

DISCOPOLAND (6)

cykl reportaży Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Ekipa programu gości we Władysławowie na imprezie w Ocean Parku. Występują m.in. Zenek Martyniuk, D-Bomb, Andre, Marcin Miller. Lider zespołu Akcent opowiada o początkach swojej kariery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program przybliżający twórców i odbiorców muzyki z nurtu disco polo. Ekipa telewizyjna gości z kamerą w klubach i na koncertach gwiazd polskiej muzyki tanecznej, pokaże, co dzieje się za kulisami scen i dyskotek. Nie zabraknie też wywiadów z wykonawcami oraz publicznością.

W poszukiwaniu najlepszych rytmów disco polo tym razem ekipa programu trafiła do Władysławowa na imprezę w Ocean Parku. Na scenie zaprezentowali się m.in. Zenek Martyniuk, D-Bomb, Andre, Marcin Miller. Lider zespołu Akcent opowiedział o początkach swojej kariery, o tym jakie ma podejście do fanów i do muzyki. Następnie wraz z Marcinem Millerem realizatorzy gościli na weselu w discopolowym stylu. Z kolei Bartek z D-Bomb zaprosił ekipę na trening crossfitu. Z Andre wybraliśmy się do Wejherowa na imprezę motocrossową, gdzie wraz ze swoim zespołem uświetniał wieczór po zawodach. Kolejnego dnia wraz z Zenkiem podążyliśmy do Iławy, gdzie zespół Akcent dał koncert, a na zakończenie naszego tour po Polsce przenieśliśmy się na warszawski Torwar, gdzie zagrał Radek Liszewski z zespołem Weekend.