Columbo (3/6)

Columbo

sezon 5 odc. 3/6

7.7/10

(Columbo: A Case of Immunity)

serial kryminalny USA 1975   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Hector Elizondo, Sal Mineo, Kenneth Tobey
Reżyseria:Ted Post
W skrócie:Hassan jest pierwszym sekretarzem konsulatu Surianu w Los Angeles. Jest tradycjonalistą. Postanawia pozbyć się swojego rywala, szefa bezpieczeństwa Youseffa Alafa. Dochodzi do zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk), który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles. Zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu i pali cygara. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Hassan Salah jest pierwszym sekretarzem konsulatu państwa Surian w Los Angeles. Pragnie, aby w jego kraju prowadzono rządy tradycyjnymi metodami. Tymczasem młody król jest otwarty na wpływy zachodniej polityki. Hassan postanawia pozbyć się swojego rywala, szefa bezpieczeństwa Youseffa Alafa, i zrzucić winę na protestujących suriańskich studentów, którzy popierają króla. Gdy dochodzi do zbrodni, porucznik Columbo postanawia rozwikłać zagadkę morderstwa Alafa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także