Cała prawda o Iron Majdan (5/10)

serial dokumentalny Polska 2018   b.o.
W skrócie:Bohaterowie programu 'Iron Majdan' opowiadają o środkach transportu, którymi podróżowali. Z sentymentem wspominają czerwonego mustanga, który czekał na nich na lotniskowym parkingu w Las Vegas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
jutro
16:20 Travel
piątek, 25 października
za 7 dni
15:20 Travel

Opis

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W każdym odcinku programu, w którym biorą udział, wybierają się do innego kraju, otrzymują nowe zadania, wymagające łamania barier, własnych słabości oraz lęków. "Cała prawda o Iron Majdan" to program, w którym Małgosia i Radosław Majdanowie opowiedzą o wszystkich najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych momentach, jakie przeżyli podczas realizacji "Iron Majdan". Widzowie poznają kulisy wszystkich odcinków, dowiedzą się, co działo się, gdy kamery były wyłączone i jakie fragmenty nie zostały wykorzystane. Para opowie, kto z ludzi poznanych podczas realizacji "Iron Majdan" najbardziej zapadł jej w pamięć, kto bardziej utrudniał zadania i ile razy małżeństwo chciało natychmiast się pakować i wracać do Polski.

W tym odcinku

W kolejnym odcinku zakulisowych opowieści o realizacji programu "Iron Majdan" Małgosia i Radek mówią o środkach transportu, jakie wykorzystywali. Para z sentymentem wspomina czerwonego mustanga, który czekał na nich na lotniskowym parkingu w Las Vegas. Inne pojazdy były już jednak poniżej oczekiwań państwa Majdanów, zwanych w programie Pączkami. Wśród nich były m.in. kuter rybacki, tuk tuk, mały samolot jednopłatowiec, łódka i konie.

Zobacz także