CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: Huczne zabójstwo (8)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: Huczne zabójstwo (8)

(CSI: NY 4: Buzzkill)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Ginie modelka. Prawdopodobnie została porażona prądem. Mac i Sheldon rozpoczynają śledztwo. Tymczasem zamaskowany napastnik napada na bar. Zabija jedną osobę i rani barmankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 lutego
za 7 dni
15:25 FOX
czwartek, 1 marca
za 8 dni
2:45 FOX
czwartek, 1 marca
za 8 dni
13:35 FOX
sobota, 3 marca
za 10 dni
10:50 FOX

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Podczas kampanii reklamowej ginie modelka. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było porażenie prądem, ale nowojorscy śledczy mają wątpliwości. Mac i Sheldon zastanawiają się dlaczego ofiara nie czuła bólu. Natomiast Lindsay, Stella i Flack zaczynają śledztwo od wyjaśnienia, skąd na miejsce zbrodni trafiły piłeczki tenisowe, których nie było w scenariuszu imprezy. W innej części miasta dochodzi do napadu na bar. Zamaskowany napastnik zabija mężczyznę, który stawił mu opór i poważnie rani barmankę. Detektyw Taylor zastanawia się, co mogło spowodować taką reakcję złodzieja. Analiza mikroskopijnych śladów zabezpieczonych na ubraniu rannej dziewczyny dostarcza interesujących odpowiedzi...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także