CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (15)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (15)

(CSI: NY 4: DOA for a Day)

serial kryminalny Kanada/USA 2008   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Christine Moore
W skrócie:Mac Taylor i jego ekipa ścigają seryjną morderczynię. Anonimowa osoba zdradza miejsce, w którym się ukrywa. Detektywi znajdują tam ciało młodej kobiety. Mac rozpoznaje w niej podejrzaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Mac Taylor i jego ekipa ścigają seryjną morderczynię. Anonimowa osoba zdradza przez telefon miejsce, w którym ukrywa się poszukiwana. Gdy detektywi przybywają na miejsce znajdują ciało młodej kobiety. Mac rozpoznaje w niej podejrzaną. Podczas autopsji okazuje się, że była ona torturowana i odurzana narkotykami, a jej twarz została poddana operacji plastycznej. Sprawa wydaje się na tyle skomplikowana, że Taylor spotyka się ze swoją dobrą znajomą - Jordan Gates (Jessalyn Gilsig), która odpowiada za ochronę burmistrza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także