CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (14)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (14)

(CSI: NY 4: Playing with Matches)

serial kryminalny Kanada/USA 2008   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Christine Moore
W skrócie:Detektywi CSI prowadzą dwa śledztwa. W pierwszym badają okoliczności wypadku mężczyzny uprawiającego sporty ekstremalne. Drugie dotyczy śmierci młodej kobiety w miejskiej toalecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Detektywi nowojorskiego CSI prowadzą dwa śledztwa. W pierwszym badają okoliczności tragicznego wypadku, jakiemu ulega mężczyzna uprawiający sporty ekstremalne. Druga sprawa dotyczy śmierci młodej kobiety w miejskiej toalecie. Ślady na miejscu zbrodni wskazują na mężczyznę, który odsiaduje dożywotni wyrok za zabójstwo. Stella przeprowadza dodatkowe badanie DNA i dochodzi do wniosku, że może on być być jednak niewinny. Wszystko wskazuje też, że niesłusznie został aresztowany przed pięcioma laty. Jeśli to szokujące odkrycie potwierdzi się, w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także