CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wojna raperów (20)

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wojna raperów (20)

(CSI: Crime Scene Investigation 6: Poppin' Tags)

serial kryminalny Kanada/USA 2006
Występują:William L. Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
Reżyseria:Bryan Spicer
W skrócie:W Las Vegas zamordowano trzech nastolatków, fanów gwiazdy hip-hopu. Młodzi ludzie rozwieszali plakaty ośmieszające konkurenta swojego idola. Nick i Grissom prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańska stolica hazardu, Las Vegas, od zawsze przyciąga tych, którzy są spragnieni szybkiego zysku. Wśród nich pojawiają się również przestępcy, wierzący w swoją bezkarność. Przeciwko takim ludziom działa elitarna grupa detektywów, której przewodzi Gil Grissom (William Petersen). Prowadząc dochodzenia, śledczy stosują oni nie tylko drobiazgową analizę okoliczności przestępstw, ale również nowoczesny sprzęt i nowatorskie technologie. Dzięki tym środkom potrafią bezbłędnie typować podejrzanych i są skuteczni w działaniu. W części szóstej serialu Gil Grissom musi uporać się z niesłuszną karą. Jego grupa jest także zagrożona rozpadem.

W tym odcinku

Niedaleko głównej ulicy Las Vegas zamordowano trzech nastolatków, fanów gwiazdy hip-hopu. Młodzi ludzie rozwieszali plakaty ośmieszające konkurenta swojego idola. Nick i Grissom prowadzą śledztwo w tej sprawie. Przenikają do mrocznych sfer ulicznych gangów powiązanych z hip-hopem. Tymczasem Catherine dociera do piętnastolatka z poważną raną łydki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)