CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu (21)

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu (21)

(CSI: Crime Scene Investigation 6: Rashomama)

serial kryminalny Kanada/USA 2006
Występują:William L. Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
Reżyseria:Kenneth Fink
W skrócie:Podczas wesela zostaje zamordowana matka pana młodego - prokurator odnosząca sukcesy w walce z mafią. Jej zwłoki zostały przywiązane do zderzaka samochodu młodej pary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańska stolica hazardu, Las Vegas, od zawsze przyciąga tych, którzy są spragnieni szybkiego zysku. Wśród nich pojawiają się również przestępcy, wierzący w swoją bezkarność. Przeciwko takim ludziom działa elitarna grupa detektywów, której przewodzi Gil Grissom (William Petersen). Prowadząc dochodzenia, śledczy stosują oni nie tylko drobiazgową analizę okoliczności przestępstw, ale również nowoczesny sprzęt i nowatorskie technologie. Dzięki tym środkom potrafią bezbłędnie typować podejrzanych i są skuteczni w działaniu. W części szóstej serialu Gil Grissom musi uporać się z niesłuszną karą. Jego grupa jest także zagrożona rozpadem.

W tym odcinku

Podczas weselnego przyjęcia zamordowana zostaje matka pana młodego - prokurator odnosząca sukcesy w walce z mafią. Jej zwłoki zostały przywiązane do zderzaka samochodu młodej pary. Wszystko wskazuje na to, że to zemsta mafii. Nickowi zostaje skradziony samochód, w którym znajdowały się dowody znalezione na miejscu przestępstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)