CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Buzi, buzi i do widzenia! (13)

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Buzi, buzi i do widzenia! (13)

(CSI: Crime Scene Investigation 6: Kiss Kiss, Bye Bye)

serial kryminalny Kanada/USA 2006
Występują:William L. Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
Reżyseria:Danny Cannon
W skrócie:Podczas przyjęcia wydawanego przez podstarzałą tancerkę w jej sypialni zostaje zamordowany kelner. Gil Grissom z zespołem pojawia się na kolejnym przyjęciu dla śmietanki towarzyskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańska stolica hazardu, Las Vegas, od zawsze przyciąga tych, którzy są spragnieni szybkiego zysku. Wśród nich pojawiają się również przestępcy, wierzący w swoją bezkarność. Przeciwko takim ludziom działa elitarna grupa detektywów, której przewodzi Gil Grissom (William Petersen). Prowadząc dochodzenia, śledczy stosują oni nie tylko drobiazgową analizę okoliczności przestępstw, ale również nowoczesny sprzęt i nowatorskie technologie. Dzięki tym środkom potrafią bezbłędnie typować podejrzanych i są skuteczni w działaniu. W części szóstej serialu Gil Grissom musi uporać się z niesłuszną karą. Jego grupa jest także zagrożona rozpadem.

W tym odcinku

Chora na raka gwiazda (Faye Dunaway) urządza w kasynie swoje ostatnie urodziny. Wynajmuje też mordercę, który ma pozbawić ją życia. Na przyjęciu pojawia się cała śmietanka Las Vegas, politycy, gangsterzy. Jest także ojciec Catherine, Sam Braun. Pani detektyw podejrzewa, że ojciec pozbawił życia kolejną tancerkę. Tymczasem mężczyzna zaczyna spotykać się z Lil, matką Catherine.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)