CSI: Cyber (11)

CSI: Cyber (11)

6.3/10

(CSI: Cyber: The Evil Twin)

serial kryminalny USA 2015   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, Peter MacNicol, Charley Koontz, James Van Der Beek
W skrócie:Do sieci Hotelu Kirkendahl w Nowym Jorku ktoś się włamał. Ryan i Mundo lecą tam, by zbadać sprawę na miejscu. Istnieje prawdopodobieństwo, że haker może mieć dostęp do komputerów należących do gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główną bohaterką serialu jest charyzmatyczna Avery Ryan (Patricia Arquette), psycholog prowadząca prywatną praktykę w Nowym Jorku. Pewnego dnia, w wyniku ataku hakerskiego, dane jej pacjentów zostają wykradzione, a jeden z nich niedługo potem ginie. Doktor traci zaufanie klientów i jest zmuszona zamknąć gabinet. Aby dopaść sprawcę, który zniszczył jej karierę, Avery zatrudnia się w ośrodku FBI w Quantico, gdzie zostaje szefem zespołu do walki z cyberprzestępczością. Należą do niego: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol).

W tym odcinku

Do sieci komputerowej Hotelu Kirkendahl w Nowym Jorku ktoś się włamał. Agenci specjalni FBI - Avery Ryan i Elijah Mundo lecą tam, by zbadać sprawę na miejscu. Istnieje prawdopodobieństwo, że haker może mieć dostęp do komputerów firmowych i należących do gości tego hotelu. To poważny problem, gdyż budynek znajduje się blisko siedziby ONZ i zatrzymują się w nim dyplomaci, dygnitarze i inni ważni politycy z całego świata. Agenci federalni podejrzewają, że celem hakerskiego ataku mógł być któryś z nobliwych gości. Sprawcy włamania mogą ujawnić tajne dokumenty, poufne informacje, skompromitować ważne osobistości. Kolejne tropy potwierdzają, że haker chce ujawnić ponury sekret tego hotelu, usilnie tuszowany przez jego kierownictwo.

Występują (pokaż wszystkich)