Biuro 4: Impreza otwarcia - część 1 (5)

Biuro 4: Impreza otwarcia - część 1 (5)

(The Office 4: Launch Party 1)

serial komediowy USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak
Reżyseria:Ken Whittingham
W skrócie:Podekscytowany Michael wybiera się do Nowego Jorku na imprezę z okazji otwarcia strony internetowej The Dunder Mifflin Infinity. Dwight próbuje sprzedać jak najwięcej papieru w jeden dzień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czwartej serii serialu znowu spotykamy się z bohaterami znanymi z poprzednich sezonów. Przyglądamy się codzienności pracowników firmy Dunder Mifflin, zajmującej się sprzedażą artykułów papierowych w Scranton w stanie Pensylwania. Steve Carell to nieudolny szef regionu, który co chwila wywołuje chaos swoim niestosownym zachowaniem, opowiadanymi nie w porę żartami i ogólnym brakiem rozeznania. Jego prawą ręką jest Dwight K. Schrute - ekscentryczny handlowiec, którego dziwactwa nierzadko wystawiają cierpliwość współpracowników na próbę. Przedstawiciel handlowy Jim Halpert nie przepuści żadnej okazji, by zrobić Dwightowi dowcip. Wzdycha przy tym po kryjomu do zaręczonej recepcjonistki Pam Beesly.

W tym odcinku

Podekscytowany Michael wybiera się do Nowego Jorku na imprezę z okazji otwarcia strony internetowej The Dunder Mifflin Infinity. Angela planuje przyjęcie dla Scranton. Dwight próbuje sprzedać jak najwięcej papieru w jeden dzień.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)