Billions (3/12)

Billions (3/12)

7.9/10

(Billions: YumTime)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:Scott Hornbacher
W skrócie:Chuck próbuje odzyskać kontrolę nad kluczowym świadkiem, Pete'em Deckerem, który ma powiązania z Axelrodem. Bobby stara się zacieśnić relację z pewną rodziną, do której należy firma spożywcza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Chuck odkrywa, że ktoś wtrącił się w sprawę Axe'a. Próbuje też odzyskać kontrolę nad kluczowym świadkiem, Pete'em Deckerem, który ma powiązania z Axelrodem. Bobby tymczasem stara się zacieśnić relację z pewną rodziną, do której należy firma spożywcza. Wendy staje przed poważnym dylematem. Lara nie może dopuścić, by książka opowiadająca o jej mężu zniszczyła jego reputację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)