Billions (2/12)

Billions (2/12)

7.9/10

(Billions: Naming Rights)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:Neil Burger
W skrócie:Axe wprowadza rygorystyczne zasady obowiązujące w firmie, by uniemożliwić zdobywanie informacji ludziom prokuratora. Wendy kwestionuje jego metody. Hall wprowadza szpiega do biura Chucka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Axe wprowadza nowe, rygorystyczne zasady wewnętrzne obowiązujące w firmie, żeby uniemożliwić zdobywanie informacji ludziom prokuratora. Wendy kwestionuje jego metody. Przełożony informuje ją, że oczekuje od niej dowodów lojalności. Wspierający finansistę Hall wprowadza szpiega do biura Chucka. Tymczasem prokurator pracuje nad sprawą przeciwko rywalowi Axelroda, miliarderowi Stevenowi Birchowi (Jerry O'Connell).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)