Billions 2 (10/12)

Billions 2 (10/12)

8.0/10

(Billions: With or Without You)

serial obyczajowy USA 2017   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Maggie Siff, Toby Leonard Moore, Damian Lewis
Reżyseria:Ed Bianchi
W skrócie:Axe mierzy się z poważnymi problemami związanymi z Larą i dziećmi. Chuck zdaje sobie sprawę, że aby zaistnieć w polityce, musi robić to, co każe mu doradczyni polecona przez Foleya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator generalny Chuck Rhoades (Paul Giamatti), który próbował przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis), znajduje kompromitujące go informacje. Bogacz szuka więc sposobu, aby zemścić się na swoim przeciwniku. Przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości i prominentny milioner po raz kolejny stają do bezpardonowej walki. Rhoades wierzy, że uda mu się odnieść ostateczne zwycięstwo nad łamiącym prawo biznesmenem. Druga seria opowiadająca o starciu dwóch silnych osobowości, które zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Axe musi zmierzyć się z poważnymi problemami rodzinnymi związanymi z Larą i dziećmi. Chuck zdaje sobie sprawę, że aby zaistnieć w polityce, musi robić to, co każe mu doradczyni polecona przez Foleya. Wkrótce odbywa z Wendy poważną rozmowę, podczas której oboje otwierają się przed sobą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)