Billions (10/12)

Billions (10/12)

7.9/10

(Billions: Quality of Life)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:Karyn Kusama
W skrócie:Po śmierci ważnej osoby w Axe Capital panuje żałoba. Zdarzenie to powoduje też zamieszanie w zespole Chucka. Bobby pozyskuje sojusznika, który ma pomóc mu wygrać rozgrywkę z wymiarem sprawiedliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Po śmierci ważnej osoby w Axe Capital panuje żałoba. Zdarzenie to powoduje też zamieszanie w zespole Chucka. Bobby tymczasem pozyskuje nowego sojusznika, Lonniego Watleya, który ma pomóc mu wygrać rozgrywkę z wymiarem sprawiedliwości. Biznesmen postanawia też zemścić się na niektórych ze swoich pracowników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także