Billions (1/12)

Billions (1/12)

7.9/10

(Billions: Pilot)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:Neil Burger
W skrócie:Prokurator Chuck Rhoades dowiaduje się o nielegalnych praktykach potentata funduszy zabezpieczających Bobby'ego 'Axe'a' Axelroda. Podejmuje ryzyko wytoczenia oskarżenia przeciwko miliarderowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Wpływowy prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w których ma swój udział potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi może być ryzykowne. Sprawę komplikuje fakt, że jego żona Wendy (Maggie Siff) pracuje w firmie Axe'a i jest jego powiernikiem. Mimo to Rhoades decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście. Rozpoczyna się otwarta konfrontacja dwóch silnych osobowości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)