Bezsenność: Sędzia (4)

Bezsenność: Sędzia (4)

(Bessonica)

serial sensacyjny Rosja 2014   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Anna Antonowa, Władisław Pawłow, Victoria Fischer
W skrócie:Kowal jest zajęty poszukiwaniem śledczego, który sfabrykował dowody. Były więzień nie zdaje sobie sprawy, że Sasza wie o jego zamiarach. Zlata śledzi lekarza, który ma wykraść antidotum dla Żeni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Raz w roku najzamożniejsi, najbardziej wpływowi i zblazowani bogacze spotykają się w nielegalnym, luksusowym kasynie. Tam toczy się bezlitosna gra. Jej uczestnikom zaaplikowany zostaje środek, który sprawia, że wraz z zaśnięciem następuje śmierć. Hazardziści obstawiają, kto z zawodników najdłużej zachowa przytomność. Można tu stracić wielkie pieniądze, jednak najwięcej ryzykują sami gracze. Nie wszyscy spośród nich znaleźli się tam z własnej woli. Nad przebiegiem tej brutalnej zabawy czuwa Igor Wołkow (Maciej Stuhr), główny sędzia. W 2016 roku prawa do serialu wykupiła rosyjska telewizja NTV. Natomiast amerykańska telewizja Starz nakręciła własny remake programu.

W tym odcinku

W drodze do kasyna, gdzie został wezwany, Wołkowa nachodzą wspomnienia. Anton zamelinował się razem z Kowalem. Aleksiej ma nadal wyrzuty sumienia, chciałby wiedzieć, jaki los spotkał potrąconą przez niego dziewczynę. Żenia i Złota opracowują szczegóły planu, dzięki któremu mają nadzieję zdobyć antidotum. Irina i Oleg przebywają w hotelu. W recepcji na mężczyznę czeka Alina, która zamierza złożyć mu pewną propozycję. Marinie trudno pogodzić się z obecną sytuacją.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także