Bezsenność: Jedenasty gracz (3)

Bezsenność: Jedenasty gracz (3)

(Bessonica)

serial sensacyjny Rosja 2014   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Anna Antonowa, Władisław Pawłow, Victoria Fischer
W skrócie:Goście kasyna dowiadują się, jakich graczy przydzielił im los. Marina poznaje zasady doboru uczestników. Aleksiej oraz Dasza powracają na miejsce wypadku. Na jaw wychodzi przeszłość Olgi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Raz w roku najzamożniejsi, najbardziej wpływowi i zblazowani bogacze spotykają się w nielegalnym, luksusowym kasynie. Tam toczy się bezlitosna gra. Jej uczestnikom zaaplikowany zostaje środek, który sprawia, że wraz z zaśnięciem następuje śmierć. Hazardziści obstawiają, kto z zawodników najdłużej zachowa przytomność. Można tu stracić wielkie pieniądze, jednak najwięcej ryzykują sami gracze. Nie wszyscy spośród nich znaleźli się tam z własnej woli. Nad przebiegiem tej brutalnej zabawy czuwa Igor Wołkow (Maciej Stuhr), główny sędzia. W 2016 roku prawa do serialu wykupiła rosyjska telewizja NTV. Natomiast amerykańska telewizja Starz nakręciła własny remake programu.

W tym odcinku

VIP-gracze odkrywają, na kogo postawili w ciemno. Sasza ujawnia Oldze położenie tajnej kryjówki. Dasza spotyka się z Jakowlewem, swoim szefem. Jest w posiadania kwitów na funkcjonariusza drogówki, za którego sprawą Losza dołączył do gry. Ma nadzieję, że przy jego pomocy uda mu się skontaktować z organizatorami tej hazardowej zabawy. Oleg i Ira decydują się przeczekać w hotelu. Żenia uprowadza lekarza, który wstrzykuje uczestnikom tajemniczy preparat. Chce dzięki niemu zdobyć antidotum.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także