Bajeczne życie milionerów (5/10)

(Secret Lives of the Super Rich)

serial dokumentalny   od 12 lat
W skrócie:Na początek 'kawalerskie gniazdko', czyli warta 30 mln dol. willa w Hollywood, stanowiąca spełnienie marzeń imprezowicza. Kolejna ciekawostka to luksusowe czołgi, wybite pluszem i skórą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niezwykła podróż do świata największych milionerów na świecie. Widzowie zajrzą do miejsc, których nigdy nie mieliby szansy zobaczyć. Najdroższe rezydencje z kilkudziesięcioma sypialniami, wanny wypełnione szampanem, kolekcje samochodów warte miliardy dolarów - to tylko niektóre z ekstrawagancji najbogatszych. Milionerzy z całego świata zdradzą, co ich inspiruje, a także co sprawiło, że mogliby pływać w pieniądzach.

W tym odcinku

Na początek "kawalerskie gniazdko" - warta 30 mln dolarów willa w Hollywood, stanowiąca spełnienie marzeń każdego imprezowicza. Kolejna ciekawostka do luksusowe czołgi, wybite pluszem i skórą pojazdy wojenne, których cena wynosi 300 tys. dolarów. Następnie twórcy programu przyjrzą się nieskazitelnym diamentom. Ostatnio Sotheby's sprzedał taki klejnot na ekspresowej aukcji telefonicznej. Kamień osiągnął wtedy wartość 22 mln dolarów. Oprócz tego w odcinku pojawi się kolekcja sreber za 20 mln dolarów, górska posiadłość za 100 mln dolarów oraz zbiór pamiątek sportowych, w którego skład wchodzą m.in. piłeczki golfowe z autografami prezydentów USA.