Andy i zwierzęta świata: Pingwiny cesarskie (9)

Andy i zwierzęta świata: Pingwiny cesarskie (9)

(Andy's Wild Adventures: Emperor Penguins)

program dla dzieci Wielka Brytania 2012   b.o.
W skrócie:Andy i Kicia przybywają na Antarktydę, gdzie obserwują pingwiny cesarskie. Ponieważ jest zimno, gospodarz szuka sposobu, aby się ogrzać. Wpada na pomysł ukrycia się w fałdach taty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownik parku safari, Andy, bardzo lubi obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Podróżuje specjalnym samochodem, którym można również latać, do różnych miejsc świata, aby poznawać zwyczaje miejscowych stworzeń. Podczas każdej wyprawy towarzyszy mu kotka Kicia. Potrafi ona zmniejszyć siebie i Andy'ego do rozmiaru nawet najmniejszych istotek, ułatwiając widzom ich obserwację. Prowadzący i jego pupilka wyruszają m.in. na Antarktydę, gdzie przedstawiają widzom życie i zwyczaje pingwinów cesarskich.

Młodzi widzowie za sprawą prowadzących mają okazję zobaczyć mroźne rejony świata. Andy i Kicia przybywają na Antarktydę, gdzie obserwują pingwiny cesarskie. Ponieważ jest bardzo zimno, gospodarz programu szuka sposobu, aby się ogrzać. Wpada na pomysł ukrycia się w ciepłych fałdach ciała pingwina taty. Szybko przekonuje się, że jest tu o wiele za ciepło.

Twórcy (pokaż wszystkich)