Agenci NCIS: Nowy Orlean 3 (19)

Agenci NCIS: Nowy Orlean 3 (19)

(NCIS: New Orleans: Quid Pro Quo)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Scott Bakula, Lucas Black, Rob Kerkovich, CCH Pounder
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:W bazie marynarki wojennej dochodzi do wypadku. Śledczy z NCIS odkrywają, że żołnierze z Seabees zostali zainfekowani superwirusem. Zagrożony jest nie tylko personel, ale i mieszkańcy Nowego Orleanu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W trzecim sezonie agenci będą musieli schwytać groźnego snajpera, który strzela do mieszkańców Nowego Orleanu. Ekipą, jak zwykle, dowodzi niezawodny i doświadczony Dwayne Cassius Pride (Scott Bakula). U jego boku pojawią się, m.in. Christopher LaSalle (Lucas Black) i Meredith "Merri" Brody (Zoe McLellan). "Agenci NCIS: Nowy Orlean" to kolejny, po "Agentach NCIS: Los Angeles" spin-off "Agentów NCIS", serialu kryminalnego cieszącego się niesłabnącą popularnością od kilku lat.

W tym odcinku

W bazie marynarki wojennej dochodzi do śmiertelnego wypadku. Śledczy z NCIS odkrywają, że żołnierze z Seabees zostali zainfekowani superwirusem. Zagrożony jest nie tylko personel bazy, ale wszyscy mieszkańcy Nowego Orleanu. Podczas sekcji zwłok zaraża się Wade. Przyjaciele szukają dla niego skutecznego antidotum.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także