Agenci NCIS: Los Angeles 8 (22/24)

Agenci NCIS: Los Angeles 8 (22/24)

(NCIS: Los Angeles 8: Golden Days)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Barrett Foa
Reżyseria:Ruba Nadda
W skrócie:Zespół współpracuje z kolegami Hetty z czasów wojny w Wietnamie. Razem opracowują plan odzyskania skradzionego złota wartego 40 mln dol. Deeks otrzymuje zaskakujące informacje od detektyw Whiting.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

Zespół współpracuje z kolegami Hetty z czasów wojny w Wietnamie. Razem opracowują plan odzyskania skradzionego złota o łącznej wartości 40 milionów dolarów. Wkrótce sprawy się komplikują, gdy do akcji dołączają postronne osoby. Deeks otrzymuje zaskakujące informacje od detektyw Whiting odnośnie swojej sprawy w Wydziale Wewnętrznym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)