Agenci NCIS 7 (24-ost.)

Agenci NCIS 7 (24-ost.)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Rule Fifty-One)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Kolejne śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi Gibbsa do Meksyku. Agent jest zmuszony podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Kolejne śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi Gibbsa do Meksyku. Agent jest zmuszony podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu, gdy staje się celem żądnej zemsty Palomy. Pod groźbą śmierci najbliższych ma wykonywać jej polecenia. Wychodzi na jaw, że kobieta jest córką barona narkotykowego Pedro Hernandeza, który przed laty skrzywdził rodzinę Jethro.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)