Agenci NCIS 2: Zaginiony (4)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 4: Zaginiony

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Vanished)

serial sensacyjny USA 2004-2005   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:James Whitmore Jr.
W skrócie:Zespół Gibbsa ma odnaleźć pilotów porzuconego helikoptera. Kiedy docierają do jednego z nich, ten twierdzi, że lot w ogóle się nie odbył. Abby sądzi, że sprawa dotyczy przybyszów z kosmosu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 grudnia
jutro
7:50 TNT
wtorek, 19 grudnia
pojutrze
6:30 TNT
sobota, 23 grudnia
za 6 dni
10:10 TNT

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Gibbs i jego zespół badają sprawę porzuconego helikoptera piechoty morskiej, który znaleziono na środku pewnego pola. Umieszczono go w zagadkowym okręgu. Zespół Gibbsa ma odnaleźć dwóch pilotów helikoptera. Kiedy docierają w końcu do jednego z nich, ten twierdzi, że planowany lot szkoleniowy w ogóle się nie odbył. Ludzie z pobliskiego miasteczka w dniu wylądowania helikoptera na polu widzieli tajemnicze światła. Abby sądzi, że sprawa dotyczy przybyszów z kosmosu. Kluczem do zagadki okazuje się historia miasteczka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także