Agenci NCIS 2: Nagranie (15)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 15: Nagranie

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Caught on Tape)

serial sensacyjny USA 2005   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Jeff Woolnough
W skrócie:Zostaje znaleziony martwy marines. Sprawę bada Gibbs. Żołnierz był na pikniku z żoną i przyjacielem, z którym żona miała romans. Abby naprawia uszkodzoną kamerę, rejestrującą wydarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

U stóp urwiska zostaje znaleziony martwy żołnierz piechoty morskiej. Sprawę badają Gibbs i jego ludzie. Żołnierz był na pikniku ze swoją żoną i przyjacielem, którzy mieli ze sobą romans. W trakcie przesłuchania Gibbs nastawia byłych kochanków przeciwko sobie. Ma nadzieję, że któreś z nich wskaże winnego. W tym czasie Abby dzięki swoim zdolnościom technicznym naprawia kamerę, która została uszkodzona podczas upadku żołnierza. Taśma może dostarczyć ważnych dowodów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)