Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Niemy świadek (3)

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Niemy świadek (3)

(Les petits meurtres d'Agatha Christie: Témoin Muet)

serial kryminalny Francja/Szwajcaria 2009-2019   od 12 lat
Występują:Blandine Bellavoir, Elodie Frenck, Dominique Thomas, Samuel Labarthe
W skrócie:Umiera Emilie Longuet, zamożna staruszka. Po kilku tygodniach od jej śmierci Laurence dostaje list, w którym starsza pani oznajmia, że jeśli wkrótce umrze, nie będzie to naturalna kolej rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 października
pojutrze
11:25 Romance TV

Opis

Komisarz Swan Laurence (Samuel Labarthe) rozwiązuje zawikłane zagadki kryminalne. Często wiążą się one z mrocznymi tajemnicami osobistymi lub skomplikowanymi relacjami z otoczeniem ofiary. Komisarz ma ręce pełne roboty... Seria oparta na twórczości Agathy Christie, znanej na całym świecie brytyjskiej pisarki. Jej powieści kryminalne mają status najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Kryminały pióra Christie tłumaczy się na 45 języków. Wiele z jej powieści doczekało się ekranizacji.

W tym odcinku

Umiera Emilie Longuet, zamożna staruszka. Po kilku tygodniach od jej śmierci komisarz Laurence dostaje list, w którym starsza pani oznajmia, że jeśli wkrótce umrze, to nie będzie to naturalna kolej rzeczy. W zamku należącym do denatki detektyw spotyka podejrzanie zachowujących się krewnych zmarłej oraz swoją matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także