Absolwentka

5.6/10 5.3/10

(Post Grad)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 2009   od 12 lat
Występują:Michael Keaton, Alexis Bledel, Zach Gilford, Jane Lynch
Reżyseria:Vicky Jenson
W skrócie:Ryden marzy o pracy redaktorki w znanym wydawnictwie. Niestety, posadę otrzymuje jej rywalka. Dziewczyna musi podjąć nowe wyzwanie.
Absolwentka college'u w kryzysowych czasach musi jak najszybciej znaleźć pracę i właściwego chłopaka, by uniknąć powrotu do domu i swej toksycznej rodzinki.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ryden Malby (Alexis Bledel) jest świeżo upieczoną absolwentką college'u, która przyjeżdża do Los Angeles, by zdobyć wymarzoną pracę redaktorki w wydawnictwie Happerman & Browning. Niestety posadę otrzymuje jej uczelniana rywalka, Jessika Bard (Catherine Reitman). Dziewczyna jest zmuszona przeprowadzić się do domu ekscentrycznych rodziców, gdyż nie może się samodzielnie utrzymać. Po powrocie w rodzinne strony zaczyna spotykać się z przystojnym mężczyzną z sąsiedztwa, Davidem (Rodrigo Santoro). Długoletni przyjaciel Adam radzi Ryden, by nie zaprzestała starań i nadal szukała wymarzonej pracy, która będzie dawała jej radość i satysfakcję. Chwilą przełomową w życiu młodej kobiety okaże się wypadek, który spowodował jej ojciec, Walter (Michael Keaton).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)