A.P.B. (2)

A.P.B. (2)

6.4/10

(APB: Personal Matters)

serial kryminalny USA 2017   od 12 lat
Występują:Justin Kirk, Natalie Martinez, Caitlin Stasey, Taylor Handley
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Gideon i Murphy są świadkami napadu. To skłania milionera do zastosowania stworzonej przez niego aplikacji do nowych obszarów działalności. Murphy dowiaduje się, że ktoś chce zniszczyć plany kolegi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 lutego
za 12 dni
19:05 AXN Black

Opis

Ginie najlepszy przyjaciel miliardera Gideona Reevesa. Ten postanawia kupić niedochodowy posterunek policji w Chicago i schwytać zabójcę. Tak rozpoczyna się amerykański serial policyjny, w którym nie brakuje wartkiej akcji, zagadek kryminalnych i intryg. Scenariusz nawiązuje do wydarzeń opisanych w artykule "Who Runs the Streets of New Orleans?" ("Kto włada ulicami Nowego Orleanu?") z "New York Times Magazine". Głównego bohatera gra Justin Kirk, aktor nominowany do Złotego Globu za rolę w serialu "Trawka". Na ekranie partnerują mu, m.in. Natalie Martinez (Amelia Murphy), Taylor Handley (Nicholas Brandt) i Caitlin Stasey (Ada Hamilton).

W tym odcinku

Gideon i Murphy są świadkami napadu na aptekę. To skłania milionera do zastosowania stworzonej przez niego aplikacji do nowych obszarów działalności. Murphy dowiaduje się, że ktoś planuje zniszczyć zamierzenia kolegi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także