360. Połączeni

6.2/10

(360)

MELODRAMAT Francja/Austria/Brazylia/Wielka Brytania 2011   od 16 lat
Występują:Jude Law, Rachel Weisz, Lucia Siposová, Anthony Hopkins
Reżyseria:Fernando Meirelles
W skrócie:Opowieść o grupie pozornie niezwiązanych ze sobą ludzi. Jednym z bohaterów jest żonaty biznesmen, który chce skorzystać z usług prostytutki.
Adaptacja "Korowodu" Artura Schnitzlera: wszyscy jesteśmy uwikłani w losy świata i decyzja jednego człowieka wywołuje lawinę następstw. Eleganckie, ale nudne.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mozaikowa opowieść o grupie pozornie niezwiązanych ze sobą ludzi z pięciu miast na dwóch kontynentach. Podczas podróży służbowej do Wiednia londyński przedsiębiorca Michael Daly (Jude Law) chce skorzystać z usług początkującej prostytutki, młodej dziewczyny ze Słowacji o imieniu Mirka (Lucia Siposova). Ostatecznie jednak nie decyduje się na zdradę żony Rose (Rachel Wiesz). Nie wie, że w tym czasie kobieta spotyka się z dużo od siebie młodszym Brazylijczykiem o imieniu Rui (Juliano Cazarre). Tymczasem Laura (Maria Flor), która nie może już znieść kłamstw partnera, postanawia wrócić do rodzinnego Rio. W samolocie spotyka starszego Amerykanina (Anthony Hopkins), który poszukuje zaginionej córki. Wkrótce na lotnisku poznaje również przestępcę seksualnego Tylera (Ben Foster) i niczego nieświadoma proponuje mu seks. Film Fernanda Meirellesa to adaptacja sztuki "Korowód" Arthura Schnizlera na podstawie scenariusza Petera Morgana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)